Srpen 2011

Future :P

30. srpna 2011 v 12:01 | Vicky |  Diary
Ahoj :) tak poslední dva dny volna :P a zase je tu škola .. hrozně se těšim no :DD
Né fakt, na nic se netěšim .. možná na pár kámošek, ale taky jich moc není .. uuh nechce se mi tam//
Jinak se mám dobře :) ..
Už máme s J. naplánovanou budoucnost :D .. on jí teda naplánoval no :D .. prej: Za dva roky si tě vezmu .. a já: No to mi bude 16! a on: Tak já počkám do 17 ok? .. a já: ok .. a asi po půl hodině sem mu napsala, že v ČR můžeš mít svatbu, až když ti je 18 :DD takže nakonec bude prej svatba, až mi bude osmnáct :D .. ta svatba (samozřejmě ste všichni zváni :D ) bude v tunisku i v česku - v tunisku samozřejmě na pláži při západu slunce :D .. a na otázku děti mi napsal něco, co mě uplně hrozně potěšilo ♥ jeho odpověd: 2 dívky, krásné jako jejich matka .. uuuh :P♥
Takže asi ták :D tenhle tejden sme si volali uplně pořád :D .. miluju ten jeho smích ♥
Včéra mi do kamery počítal arabsky :D - počítali sme kolik bude jemu, až bude svatba :DDDD
Nebudu vás s tím dál otravovat :D radši jdu :D .. Tak se mějte krásně ♥ vaše Vicky ♥

Je suis tellement stupide!!

25. srpna 2011 v 9:48 | Vicky |  Diary
Ahojte .. víte, já sem taaaaaak blbá !! :)
J. mi kdysi napsal at si smažu jednoho kluka z Tunisu, se kterým si jen píšu, neznám ho .. a já to udělala, jenže potom J. zrušil ten vztah a já si ho zpátky přidala .. pak se ten vztah obnovil, ale já už ho v těch přátelích nechala ;) ..
Mnu a on mi furt píše, jak sem sexy atd. a k jedný nový fotce mi napsal ♥ .. no samozřejmě je teď u toho žárlivá scéna, vztah je zase zrušenej a já mu zas lezu do pr.......
Huh .. ale už mě to tolik nepoložilo, sám mi týden nenapsal a neragoval na moje zprávy a vzkazy a najednou bude dělat jak mě miluje ?? .. no nevim ..
Doufám, že se teda máte líp než já :) ..
Za chvíli už je škola a já furt nemám tu knížku :D sem líná no !! :D né .. ale tak komu by se chtělo že jo :/ :D ...
No já zas pádím :D .. Mějte se :) Vicky ♥

Aktualizace: tak ve 12 přišel, poslal mi žádost an manželství, napsal že si chce volat .. tka sem napsala: ok a on potom, že zapomněl heslo .. odhlásil se a už nepřišel :D//

Aktualizace 2: Tak sme si volali, bylo vše ok .. jen chtěl abych si smazala toho kluka a řekla mu, kdo mi píše sms :D .. hej neřeště mě :DDDD

Já nevím.

23. srpna 2011 v 10:03 | Vicky |  Diary

Ahoj sluníčka, konečně je teplo co? Yeah! Odpoledne jdu s kámoškou ven ..
A za chvíli už škola, poslední úplně volnej tejden :/ .. jestli budem mít zas tři odpoledky, tak asi chcípnu :DDD no na stránkách ještě rozvrhy nejsou, tak nevim ..
Jinak ten můj .. neukázal se od tý doby, co zrušil a pak obnovil ten vztah .. nevim co se děje .. k videu, který mi kdysi dal na zeď napsal smajlíka: /° neví někdo co to má bejt?? .. napsala jsem mu celkem dlouhou zprávu na zeď, ale on k ní dá stejně zas jen like :// .. jinak sem zjistila, že má hrozně levný volání, takže všechny hovory, když mi volal, sem mohla v pohodě vzít :// a platil by jen on .. byla sem taaak blbá! Dělám si to všechno sama ;( ..
Co vy? Jak se máte? :) .. Moje nálada už zase klesla, takže můžu říct tak ujde to .. :/
Jinak asi nic novýho .. u vás něco new? :)
Tak já zas půjdu ♥ Mějte se hezky ♥ Vicky

Uh ♥

19. srpna 2011 v 9:01 | Vicky |  Diary
Ahoj miláčci,
tak J. se na mou dlouhou zprávu na fb nevyjádřil. Jen poslal žádost na vztah .. a když jsem šla k němu na profil bylo tam, že změněn z ženatý na ve vztahu :-O .. tzn. že mi nejdřiv poslal žádost na manželství a pak si to asi rozmyslel a radši poslal vztah :D .. No co, sem ráda, že to bylo asi nedorozumění ..
Už vás tím nebudu zatěžovat. Vy ste moji chudáci :D Ale děkuju za všechno .. ♥
Jinak knížku jsem ještě nezačla :D to nestihnu ani náhodou. Prostě to neudělám ;D .. a prej odešel z naší školy další dobrej učitel :/ takže příští rok budeme mít asi ty nejhorší a starý ! :// .. fakt moji oblíbený učitelé všichni odešli ..
Takže do školy se netěšim :D hlavně né na učení ..
Co vy a škola? :D :P .. huh že se ptám co? :D
Včera jsem byla s kámoškou venku a normálně :D přišla jedna babka, zastavila se u nás a začla řvát na jinou, která seděla kousek vedle nás: Pojď sem! My vždycky sedíme tady! :D a my jenom: jako cooo?! :D teď tu sedíme my ne ! :D a uplně sme jenom čuměly :D .. naštěstí nakonec šla k tý druhy, pak sme se zvedly a šly sme k nám a ty báby hned vstaly a běžely na tu svojí lavičku :DDDDDDD ..
A pak u nás :D já mam doma takový klávesy s mikrofonem :D a kámošce se zalíbily :D uplně si mi lehla na zem v pokoji a začla hrát a zpívat :DD ..
Takže to byl den celkem super ♥
Co vy??? :))) Jinak jak sem chtěla psát to téma týdne, tak fakt nevim :D protože ty témata sou poslední dobou fakt hrozný :D .. tak až bude něco normálního, tak se možná vyjádřim ;D
Tak já zas jdu :D Mějte se krásně ♥ Vicky

Cože?!

18. srpna 2011 v 9:20 | Vicky |  Diary

Ah chcete něco říct? ..
Já celej den brečim, bolí mě hlava, celou noc nespim .. no většina z vás to asi zná, jak je někomu, na koho se vyprdne osoba, kterou máte moc rádi ..
A já se v 5 ráno podívám na mobil a mam tam nádhernou, zamilovanou sms od Jamese :-O koukala jsem na to jako blázen a nechápala jsem ! .. hned jak sem se pak vzbudila sem se koukala znovu, jestli to nebyl sen .. Napsal mi, že mě miluje, že jsem jeho láska, jeho žena ..
Co si o tom myslíte?
Já to teď vůbec nechápu .. Na fb nebyl, takže moje dlouhatánský zprávy atd. asi nečetl .. ale ta sms .. potěšila mě a zároveň ve mně vybudila ještě větší naštvanost .. počkám si až přijde :/
Držte mi palce ♥
Vicky ♥

Co se sakra stalo?

17. srpna 2011 v 10:28 | Vicky |  Diary
Mám chuť skončit se svým životem ..
Ale neudělám to, musím být silná .. ještě nevím co se stalo ..
Áh .. on .. odebral si mě ze vztahu, naštěstí mě nesmazal z přátel .. ale je nezadaný .. dal si statusy typu, že mu chybí moje nepřítomnost, že vzpomínky sou silnější než smutek .. PROČ?!
Jen tak .. smazal si mě ze vztahu .. já sem z toho v prdeli .. tenhle článek bude naprosto o ničem .. ale musim ho napsat, aby ste se nelekali, že možná dlouho nepřijdu ..
Neměla jsem se tak radovat .. ale díky němu se mi zlepšila nálada a zažila jsem nejkrásnější tři měsíce ..
Já prostě nevim .. :// brečim, brečim a brečim ..
Mějte se aspoň vy krásně .. Vicky

Záchvaty smíchu :P

16. srpna 2011 v 9:30 | Vicky |  Diary
Ááá konečněě !! :D volali sme si !! :D sice mohl jen na půl hoďky ale dneska dáme pokračování .. mmmmm ♥ To byl můj první hovor do zahraničí :D a rovnou do afriky ! :D))
Nejdřív mi psal, jak sem krásná, že mě miluje a ták :D a potom sme si jen tak povídali ..
Furt sme měli záchvaty smíchu .. já teda hlavně na začátku, jelikož on tam pouštěl ty svoje arabský písničky :D
Asi čtvrt hodiny sme si psali a zároveň volali a pak on mi napsal: Vezmeš si mě? :D tak sem se začla smát a napsala mu: ohh a on chytnul uplně záchvat smíchu :DD a pak napsal: co ohh? :D a já sem mu napsala, že nevim, že sem ještě mladá a že se moc neznáme :D a on se začal uplně hrozně smáát :DD a já z jeho záchvatů smíchu dostávám taky záchvaty! :D
Prostě nejlepší volání ♥
Mmmm jsem za to tak ráda ♥
Jak se máte vy? :) Doufám, že stejně dobře, jako já ;)
Tak já zas budu končit :D jdu si pustit nějákej film :D)
Mějte se krásně a užívejte zbytek prázdnin, protože za chvíli je zaaaas školaaa ! :DD
Vicky ♥

Dess 08

15. srpna 2011 v 16:00 | Vicky |  Bin
Dess 08 - Dog with glasses - Purple


Avatary-Mix

14. srpna 2011 v 14:03 | Vicky |  Bin
Hmm co jim říkáte? :)
Pochybuju, že by je někdo chtěl kopírovat-ale kdyby, tak prosím se zdrojem! :)Achjo

13. srpna 2011 v 18:13 | Vicky |  Diary
Ahoj,
možná si říkáte, proč ten smutnej název článku? Áááá .. je to proto, protože sem si ještě pořád s jamesem nevolala :( Je to trošku komplikovaný a on teď odpoledne moc nechodí na počítač, chodí sem většinou okolo půlnoce a to já tady fakt nejsem .. takže budu muset počkat, až nám bude přát a oba se tu sejdem ♥
Hrozně se na něj těšim, až ho uvidim, až uslyšim jeho hlas a smích :P♥ Možná sem blázen, možná si o mě myslíte buhví co, ale mě je to jedno :P
Jak se jinak máte vy? Já až na to, že se nemůžu dočkat a čekám a přemejšlim, celkem dobře)) .. příští tejden bych měla jít s kámoškou ven, tak aspoň, že tak ;)
Mwuá .. začínám si uvědomovat, že za chvíli se de zas do školy :/ vůbec se mi nechce .. vy se snad těšíte? :P pochybuju :D ..
Jinak všem moc díky .. ste zlatí ;) ta návštěvnost, komentáře atd. jsou naprosto úžasný :) děláte mi radost ♥
Tak já asi za půjdu ♥
Držte mi prosím pěsti, ať si s jamesem co nejdřív zavolám ♥
Díky ♥ Mějte se krásně .. Vicky ♥


° Tak chcete něco říct? James přijde, chce si volat a mamka mě pošle sprchovat se :///// .. řekla sem mu, že přijdu za půl hoďky .. no samozřejmě už tu není :// .. takže fakt Díky :(♥